Asset Publisher Asset Publisher

Sprzedaż kroczka (hurt)

Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska oferuje do sprzedaży kroczka karpia lustrzenia pochodzącego
z Gospodarstwa Rybackiego Wierzchosławice w ilości 15 – 16 ton w cenie loco GR: 12,00 zł netto za jeden kilogram (cena brutto: + 5% VAT). Ryba zostanie przygotowana do odbioru z magazynów rybackich w Wierzchosławicach k/Tarnowa, w maksymalnie dwóch partiach, wiosną 2018 roku. Karp kroczek znajduje się w przedziale wagowym 350 - 650 gram, w bardzo dobrej kondycji i zdrowotności, potwierdzonej systematycznymi badaniami ichtiopatologicznymi, w tym badaniami w kierunku KHV.

Karpie wyhodowane zostały zgodnie z zasadami dobrej praktyki rybackiej, w śródleśnych stawach
o wysokiej kulturze, położonych w czystym środowisku i odznaczają się doskonałą żywotnością. Gwarantujemy wysoką jakość i przydatność oferowanych ryb jako przyszłego materiału zarybieniowego. Na stawy magazyny istnieje dogodny dojazd – ok. 5 km od zjazdu z autostrady A4. Odbiór przygotowanych w magazynach ryb może nastąpić po zawarciu umowy i zaksięgowaniu przedpłaty na rachunku bankowym Nadleśnictwa.

Zamówienia można składać w siedzibie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, ul. Szarwarska 1, dabrowatar@krakow.lasy.gov.pl fax.: (14) 642-42-33. Bliższe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: (14) 642 21 01 lub u Kierownika Gospodarstwa Rybackiego Wierzchosławice – Damian Kosierb tel.: 600 081 638; damian.kosierb@krakow.lasy.gov.pl

 

Zapraszamy do współpracy.

Nadleśniczy
Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska