Wydawca treści Wydawca treści

Sprzedaż sadzonek

UWAGA!!!

Sprzedaż sadzonek będzie się odbywać do dnia 19.04.2018 r. (czwartek).

Poniżej prezentujemy cennik sadzonek gatunków drzew leśnych przeznaczonych do sprzedaży wiosną 2018 r. Sprzedaż prowadzona jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14.

Materiały do pobrania


Ogólne zasady sprzedaży drewna

Sprzedaż drewna odbywa się wyłącznie w leśnictwach w następujących terminach:

–  Szczucin, Dulcza, Smyków, Podborze w każdy drugi i trzeci wtorek miesiąca w godzinach od 7.00 do 10.00

-   Wał Ruda, Waryś, Bratucice, Wierzchosławice, Bielcza, Biadoliny, Szujec w każdą drugą i trzecią środę miesiąca w godzinach od 7.00 do 10.00

numery telefonów w zakładce „Kontakt".

Przedsiębiorcy pragnący zakupić drewno do dalszego przerobu mają możliwość zakupu drewna poprzez systemy sprzedaży internetowej: „Portal leśno-drzewny" i „E-drewno". Szczegółowych informacji udziela p. Hanna Majka – tel. 14 642 21 01 wewn. 25.


Sprzedaż kroczka (hurt)

Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska oferuje do sprzedaży kroczka karpia lustrzenia pochodzącego
z Gospodarstwa Rybackiego Wierzchosławice w ilości 15 – 16 ton w cenie loco GR: 12,00 zł netto za jeden kilogram (cena brutto: + 5% VAT). Ryba zostanie przygotowana do odbioru z magazynów rybackich w Wierzchosławicach k/Tarnowa, w maksymalnie dwóch partiach, wiosną 2018 roku. Karp kroczek znajduje się w przedziale wagowym 350 - 650 gram, w bardzo dobrej kondycji i zdrowotności, potwierdzonej systematycznymi badaniami ichtiopatologicznymi, w tym badaniami w kierunku KHV.

Karpie wyhodowane zostały zgodnie z zasadami dobrej praktyki rybackiej, w śródleśnych stawach
o wysokiej kulturze, położonych w czystym środowisku i odznaczają się doskonałą żywotnością. Gwarantujemy wysoką jakość i przydatność oferowanych ryb jako przyszłego materiału zarybieniowego. Na stawy magazyny istnieje dogodny dojazd – ok. 5 km od zjazdu z autostrady A4. Odbiór przygotowanych w magazynach ryb może nastąpić po zawarciu umowy i zaksięgowaniu przedpłaty na rachunku bankowym Nadleśnictwa.

Zamówienia można składać w siedzibie Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, ul. Szarwarska 1, dabrowatar@krakow.lasy.gov.pl fax.: (14) 642-42-33. Bliższe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: (14) 642 21 01 lub u Kierownika Gospodarstwa Rybackiego Wierzchosławice – Damian Kosierb tel.: 600 081 638; damian.kosierb@krakow.lasy.gov.pl

 

Zapraszamy do współpracy.

Nadleśniczy
Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska


Sprzedaż detaliczna

Poniżej prezentujemy cennik sprzedaży drewna na 2018 r.